Cena Bitcoinu spada poniżej 9000 dolarów, odwrócenie w zasięgu wzroku

 

Król kryptokurrency Bitcoin leżał dość nisko w ciągu ostatnich kilku dni, a teraz, gdy cena Bitcoin’a spadła o prawie 200 dolarów w stosunku do dni wysokich odnotowanych na poziomie 9195 dolarów.

Jednakże, cena Bitcoinów spadła od 24 czerwca, kiedy to po dwukrotnym dotknięciu 9 600 dolarów 23 czerwca, cena spadła powyżej 9600 dolarów.

Wykres cen Bitcoin 1 – 27 czerwca Wykres cen Bitcoin według Trading View

RelatedPosts
Cena Bitcoinów zbliża się do $9130; trend wzrostowy?
Cena Bitcoin w trybie zakresu, czy kupujący pokonają 10.000 dolarów?
Cena Bitcoin waha się w pobliżu $9240; niedźwiedzi fraktal naprzód?
Cena Bitcoinów spada w kierunku wsparcia 9200 dolarów.

Oczekuje się, że cena Bitcoinu ulegnie odwróceniu

Po pierwsze, Bitcoin i wzór głowy i ramion mają wspólną historię, może to być odwrotny wzór i może to być prosta głowa i ramiona. W przeszłości widzieliśmy aż Immediate Edge cztery wzory głowy i ramion pojawiające się razem.

W czasie pisania, cena BTC wynosiła 8964,88$, podczas gdy analityk Trading View Guru uważa, że krypto waluta porusza się w strefie kontemplacji.

Wykres cen Bitcoin 2 – 27 czerwca Wykres cen Bitcoin według Trading View

Guru wierzy, że krypto waluta przeniosła się do Korony, która w połowie marca 2020 roku doświadczyła spowolnienia gospodarczego i od tego czasu znajduje się w fazie ożywienia.

Guru spodziewa się, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy król kryptokurny przekroczy granicę 10 000 dolarów, a biorąc pod uwagę fakt, że Bitcoin zawsze wykazywał tendencje do przekraczania tej granicy w III i IV kwartale roku, jest bardzo możliwe, że kryptokurna uderzyłaby w tę granicę. Można się jednak spodziewać, że trzęsące się ruchy będą się przesuwać po wszystkich stronach.

Zastrzeżenie: Podane informacje nie są poradą handlową, lecz informacyjną analizą ruchów cen. Cryptopolitan.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek inwestycje oparte na informacjach podanych na tej stronie.

Share